Kniha návštěv

Datum: 26.02.2015

Vložil: T. N.

Titulek: Tak krásné až se dech tají

Králíci, chov, evidence, stránky, chovatelské zařízení, no prostě všechno! Chov na 1*

Datum: 11.03.2015

Vložil: Admin.

Titulek: Re: Tak krásné až se dech tají

Díky za pochvalu. Potěšila.

Datum: 02.01.2015

Vložil: Petr J.

Titulek: Vyborne informace

Dobry den, mate opravdu velmi hezke stranky. Hned jsem si je ulozil do oblibenych. Zacinam po dlouhe odmlce opet s chovem kraliku. Vybrane plemeno sice jine nez Vase, Videnksy modry, ale krasa chovu kraliku je dle me vseobecna. Na Vasich strankach je plno zajimaveho a i inspirativniho cteni. Moc se mi libi informace o Vasem chovu, hlavne detailni popis chovnych kusu.
Hodne stesti a uspechu i v roce 2015.

Datum: 03.01.2015

Vložil: Admin

Titulek: Re: Vyborne informace

Děkuji. I Vám přeji úspěšný chovatelský rok 2015.

Datum: 18.04.2015

Vložil: Petr J.

Titulek: Re: Re: Vyborne informace

Dobry den. Dovoluji si Vas znovu oslovit. Poblahoprat k uspechuv v letosnich odchovech a zaroven pozadat o radu. Oproti Vam jsem totiz letos jeste nemel jediny vrh.
Loni na podzim jsme s bratrem zalozili, po dlouhych letech necinosti, chov kraliku, Videnskych modrych. Na vystavach zakoupili od prednich a uspesnych chovatelu 1 x 1,0 a 3 x 0,1. Bohuzel samice zatim bez zachycene rije a bez zajmu k pareni. Samec mozna i diky tomu take velmi malo aktivni. 14.3. Jedna samice v riji. Pokus o pareni. Samec pouze jeden kvalitni skok a pak jiz bez zajmu. Samice postavila 12.4. Hnizdo, ale k dnesku, 18.4. hnizdo porad prazdne.
Poradite jak postupovat dale? Zkusili jsme jednu samici pripustit u jineho samce, necistokrevneho 7.4. Samec oproti nasemu velmi aktvni i pres nezajem samice. Samice u chovatele ponechana pres vikend. Nyni cekame.
Predem diky za jakoukoliv radu, jak zlepsit odchov kraliku.
S pozdravem,
Petr Jindra

Datum: 29.04.2015

Vložil: Admin

Titulek: Re: Re: Re: Vyborne informace

Zdravím!
Omlouvám se, že odpovídám až nyní. Váš dotaz se zobrazil uprostřed stránky a prostě jsem jej přehlédl. Lépe je napsat nový příspěvek (zobrazí se jako nejnovější), než pokračovat ve starém vlákně.
K Vašemu problému - je známo, že Vm je občas s připouštěním problematický - vlastně obecně všechny modré barvy, i když nevím proč (zřejmě genetika). Kolega má obdobné problémy s Moravským modrým. Nevybral jste si do začátků z tohoto pohledu nejjednodušší plemeno. Já se siamáky - na jaře naprosto O.K., na podzim to bylo horší. Nezbývá, než se snažit načasovat připouštění na říji a případně podpořit Rabittinem. Prostředky pro umělé vyvolání říje (injekce) nejsou do malochovu vhodné. Zkuste si projít podobná témata na iFauně. Najdete tam plno rad.

Datum: 27.09.2014

Vložil: Pharme139

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 21.09.2014

Vložil: Smithe119

Titulek: John

Admiring the hard work you put into your site and detailed information you offer. It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed material. Wonderful read! I've bookmarked your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account. bgedcfgbekkgekcd

Datum: 05.10.2014

Vložil: Admin

Titulek: Re: John

Thanks John.
I am pleased that the site attracted supporters from abroad. My target is regeneration of Siamesse rabbit, breeding Marten rabbits and new breeding of rabbit with genetic sample amam(n) bb CC DD GG y3y3.

Datum: 23.12.2013

Vložil: Thomas Seidewitz

Titulek: www.das-marderkaninchen.info

Dobrý den Jiří,
dneska jsem zase mi trvalo déle, a vaše velmi sofistikované strana znovu studoval. Jsem potěšen tím, jaký pokrok spustit svou farmu.
Přeji vám i vaší rodině rušné otec Vánoce a šťastný nový druh 2014

dobrý chov
Thomas z Pouch (Sasko-Anhaltsko)

Bohužel to nefungovalo v Karlsruhe s titulem. Podrobnosti kannts vidíte jako domovskou stránku.

Plánování: na 4 / 05.10.2014 se opět Clubvergleichssschau Marten králíka. Tentokrát v Möhrendorf v Norimberku (Bavorsko). Možná, že bychom se k nám begegenen ano tam? Údaje z jara roku 2014 na mém HP www.the-marderkaninchen.info

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek