Kniha návštěv

Datum: 02.11.2013

Vložil: Thomas Seidewitz

Titulek: https://www.das-marderkaninchen.jimdo.com

Špeciálna výstavaHallo Jiří. Vždycky se divím, jak jste aktivnější. Upozornění: nestaví svou zahradu. Ale kdo je překvapen, že chov s vámi pracovat děláte. Zjistil jsem vaše stránky velmi informativní. Často jsem sedět hodinu od google.translator přečíst, co jste udělali nové znovu. Doufám, že jste tam v dobrém zdravotním stavu a naše cesty zkříží znovu.
Vydatné "dobré vychování" z Pouch tě chce

Chov váš přítel Thomas

Datum: 01.12.2013

Vložil: Jiří Břoušek

Titulek: Re: https://www.das-marderkaninchen.jimdo.com

Díky Thomasi za zprávu. Letos to nevyšlo, ale doufám, že příští rok se potkáme na klubové výstavě v Německu. Ať se chovy daří!
Jirka

Datum: 30.04.2013

Vložil: j

Titulek: odovzva

táto stránka má budúcnosť

Datum: 03.05.2013

Vložil: Admin

Titulek: Re: odovzva

Děkuji za pochvalu. Ještě by to chtělo více zájemců o chov malých siamských plemen. Zajímavé je, že na tuto stránku chodí 2 x více američanů než chovatelů u nás a na Slovensku dohromady.

Datum: 04.01.2013

Vložil: KANINO

Titulek: Špeciálna výstava králikov.

Klub chovateľov králikov KANINO a ZO SZCH Trenčianske Stankovce (okres Trenčín) pozývajú na návštevu špeciálnej výstavy pod názvom 9. MAJSTROVSTVÁ KLUBU KANINO králikov plemien novozélandský biely, kalifornský, nitriansky, kuní veľký, burgundský a siamský veľký, s medzinárodnou účasťou.
Výstava sa uskutoční 19. januára 2013 v Trenčianskych Stankovciach, v chovateľskom areáli. Pre verejnosť bude výstava otvorená od 8:00 do 13:00 hodiny. Na výstave budú vystavovať králiky aj členovia Klubu chovateľov králikov mäsových plemien z Českej republiky. Možnosť nákupu chovných králikov. Info na: www.klubkanino.wbl.sk .

Datum: 07.01.2013

Vložil: Admin

Titulek: Re: Špeciálna výstava králikov.

Za čtenáře těchto stránek děkuji za pozvání. Text uvedu i v sekci "Kalendář akcí". Jiří Břoušek

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10

Přidat nový příspěvek